قوانین پانسیون ما

قوانین پانسیون ما

 

۱۸۸۱۷۸-۸۵۰x566-cat-with-glasses۱ – هرگربه توسط دکتر دامپزشک معاینه بالینی کامل شده و گواهی سلامت برای گربه صادر می شود (به همره داشتن گواهی سلامت توسظ صاحب حیوان در هنگام چک آوت و تحویل گرفتن حیوان الزامی است) که شامل:

معاینه بالینی کامل از جمله گرفتن دما، چک کردن ضربان قلب و تعداد تنفس

معاینه دقیق داخل گوش با اتوسکوپ جهت چک کردن انگلها

معاینه دهان و دندان ها

معاینه اندام های حرکتی و توزین حیوان

چک کردن دقیق شناسنامه و اطمینان از گرفتن آخرین درمان ضدانگلی و واکسن

معاینه پوشش بدنی و پوست و مو و اطمینان از نداشتن قارچ سایر انگل های جلدی

۲ – حیواناتی برای پانسیون پذیرش می شوند که شناسنامه داشته و آخرین دوره واکسن و درمان ضدانگلی خود را دریافت کرده باشند. در غیر این صورت از پذیرش و پانسیونشان معذوریم.

۳ – تمامی حیوانات پانسیون توسط پرسنل با تجربه در طول روز مانیتور شده و کوچک ترین تغییرات رفتاری از جمله کاهش اشتها، افسردگی، بی حالی و غیره به دکتر دامپزشک برای رسیدگی به حیوانتان گزارش می شود.

۴ – همه حیوانات پانسیون با غذای خشک با کیفیت بالا تغذیه می شوند تا مدفوع سفت بماند و از بیماری های روده ای معده ای جلوگیری شود. در ضمن اگر حیوانتان به غذای خاصی عادت دارد می توانید با مشورت با دکتر دامپزشک به همراه خود بیاورید تا در اختیارش بگذاریم.

۵ – ما خوشحال می شویم که از حیوانات دلبندتان که در فاز نقاهت پس از بیماری به سر می برند و یا نیاز روزانه به تجویز دارو در بخش بستری دارند (مثل تزریقی یا خوراندن دارو در ساعات خاصی از شبانه روز) مراقبت و پرستاری کنیم پس با خیال راحت می توانید آنها را به ما بسپارید.

۶ – هر حیوانی که بیش از ۲ روز بخواهد پانسیون شود قبل از پانسیون شدن به حمام برده می شود تا هم حیوان احساس خوبی داشته باشد و هم پانسیون ایزوله و تمیز باقی بماند.

۷- برای محافظت از حیوان دلبندتان و ایجاد محیطی آرام و سالم از پذیرفتن حیواناتی با بیماری های واگیر دار و یا حیوانات تهاجمی و پرخاشگر معذوریم.

۸- تک تک واحد های پانسیون به صورت دائم و مستمر در روز توسط دکتر دامپزشک مجرب بازدید و مانیتور می شود.

۹ –  بر طبق متد اروپایی روزانه به مدت ۳ ساعت گربه ها وارد اتاق مخصوص بازی شده و به بازی و فعالیت میپردازند.

۱۰ – از رفتارها و فعالیت های حیوانتان یادداشت برداری می شود تا شما هم در جریان امورش باشید.

۱۱– هنگام ورود حیوان شما به پانسیون حدود ۲۰ دقیقه معاینه و چکاپ کامل توسط دکتر مجرب دامپزشک انجام شده و پس از چک کردن شناسنامه برای شما برگه گواهی سلامت حیوان صادر می شود که با در دست داشتن این برگه حیوان خود را می توانید از پانسیون خارج نمایید.

۱۲– برای گربه ها در طول روز موسیقی کلاسیک مخصوص گربه ها پخش می شود که به ریلکسیشن و آرامششان کمک می کند.

۱۳– روزانه حداقل ۲ نوبت تک تک واحدهای پانسیون تمیز می شود که شامل ضدعفونی، تعویض کردن حوله ها، تعویض آب و غذا و جایگزینی با آب و غذای تازه و ضدعفونی و تعویض بستر ظرف توالت می باشد.

دکتر دینیار نوشادی

مدیریت هتل حیوانات تهران