پانسیون انفرادی و VIP

ما به وظیفه خطیر خود آگاهیم در حالی که شما به ما اعتماد کرده و حیوان خانگی دلبندتان را برای مراقبت به ما می سپارید.

از آنجایی که *هیچ کجا خانه نمی شود* در نتیجه هدفمان را صمیمانه  با شما در میان می گذاریم و آن هم فراهم کردن محیطی امن و راحت و پرستاری و مراقبت به بهترین نحو از حیوان خانگی دلبندتان و نزدیک شدن به محیط امن زندگیش است.

به مشتری ها و صاحبان حیوانات این دلگرمی و حس اعتماد را می دهیم که قوانین و دستور العمل های هتل حیوانات تهران از بالاترین کیفیت حرفه ای به همراه تجربه کافی و دامپزشکی شایسته و پرسنلی با تجربه در ۷ روز هفته برخوردار است.

این پانسیون به صورت کاملا تخصصی مخصوص گربه هاست و هیچ سگی در این پانسیون پذیرش و نگهداری نمی شود پس گربه ی شما از این بابت هیچ استرسی نخواهد داشت.

پانسیون هایی که سگ و گربه را در کنار هم نگهداری می کنند به هیچ عنوان نمی توانند قابل قبول باشند زیرا استرس حیوان شما را نادیده می گیرند و حضور استرس مقدمه ای بر شیوع بیماری است.

در ضمن هر واحد پانسیون برای هر گربه طبق آخرین متد اروپایی کاملا استاندارد با ابعاد بدنی گربه  به شکلی طراحی شده که گربه  کاملا احساس راحتی کند  و به شکل کاملا انفرادی و وی آی پی طراحی شده و گربه در این واحد ها کاملا احساس آرامش دارد.

گربه هر روز به مدت ۳ ساعت وارد اتاق بازی (play room) مخصوصشان شده و از بازی با وسایل مختلف که برای آنها طراحی شده لذت می برند که می توانید جزییات را در صفحه برنامه روزانه پانسیون مشاهده نمایید.

در ضمن برای گربه ها در ساعات خاصی از روز موسیقی مخصوصشان پخش خواهد شد.

موسیقی که ما برای گربه ها پخش می کنیم بر اساس صداهایی است که گربه ها با آن ارتباط می گیرند و یا اصواتی که در طبیعت باعث کنجکاوی و علاقه گربه ها به این صداهاست.

این موسیقی ها فقط برای گربه ها و بر اساس زبان موسیقی آنها نوشته و ساخته شده و کاملا کاری تخصصی است.

این موسیقی از طریق صداهای انسانی و آلات موسیقی کلاسیک ظبط شده است و نه تنها برای گربه سانان بلکه برای همستر و موش و سایر پرندگانی که می خوانند هم بسیار مناسب و جذاب است.

دکتر دینیار نوشادی

مدیریت هتل حیوانات خانگی تهران

 

گالری عکس های پانسیون:

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”پانسیون”]